Актуальні новини у нашому телеграм каналі t.me/smvape

Фільтрувати за

Категорії
щє... меньше
Ціна
грн. грн.
Країна виробник
Об'єм, мл
Група смаків
Фільтр

Information Banner

Рідини на сольовому нікотині купити в Запоріжжі з доставкою по Україні

Сольовий нікотин — це штучне речовина, збалансоване за рівнем кислотності (pH) з організмом людини. Створюється він за допомогою додавання в звичайний вейперский нікотин (freebase nicotine або «вільний» нікотин) різних кислот.

В результаті виходить більш чистий елемент, що дає рідин на основі кращу засвоюваність і менший ТХ (тротхит, удар по горлу).

Основна відмінність солей в тому, що вони «накуривают» приблизно вдвічі швидше і дають менший удар по горлу, ніж «вільний» нікотин. При використанні на pod-системах рідин з високою міцністю нікотин швидше потрапляє в кров і втамовує голод всього за 2 - 3 затяжки.

Хімічно хороша засвоюваність обґрунтована тим, що нікотинові солі мають меншу летючість і більш низький рівень pH, ніж freebase нікотин — майже вдвічі менше, що приблизно дорівнює рівню pH в легенях і крові.

Відповідно, речовина засвоюється організмом людини «як рідне». З-за схожої кислотності не виникає і неприємних відчуттів при затягуванні — тобто тротхита (удару по горлу).

ТХ збільшується разом з фортецею. Для порівняння, рідина з «вільним» нікотином такої високої фортеці буде неможливо парити через сильний тротхита, так і насичення відчується не так швидко.

Через описаних вище властивостей высоконикотиновые сольові рідини відмінно підходять для швидких «перекурів» і вгамування нікотинового голоду непомітно для оточуючих.

Читати далі

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: