Порядок та умови використання

Шановний Користувач, дякуємо вам за відвідування нашого сайту!

Будь ласка, уважно прочитайте цю Угоду, перед тим як скористатися послугами інтернет-магазину smvape.com.ua .

Ця угода, далі «Угода», що укладається між Інтернет-магазином smvape.com.ua

далі «Інтернет-магазин» або «Сайт», і користувачем послуг Інтернет-магазину, далі «Покупець», і визначає умови придбання товарів через Сайт.

1.Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою, реєструючись або оформляючи замовлення на сайті. Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

1.2. До відносин між Покупцем і Інтернет-магазином застосовуються положення: Цивільний Кодекс України про купівлі-продажу , а також Закон України «Про захист прав споживачів» та інші правові акти, прийняті у відповідності з ними.

1.3. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти і оплатити замовлений ним товар в порядку та на умовах, встановлених цією Угодою.

1.4. Покупець несе відповідальність за правильність заповнення усіх пунктів форми замовлення. В разі наявності помилок або подання неповних відомостей у полях "ПІБ" та "Адреса доставки", з Інтернет-магазину повністю знімається відповідальність за виконання замовлення.

1.5.Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати цю інформацію у маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронна розсилка), але не передаючи її третім особам.

1.6. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни в дану Угоду.

2.Інформація про товар

2.1. Товар представлений на Сайті через фото та/або відео-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: ціною і описом товару.

2.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.

2.4. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій можливості інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

2.6. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарне пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів за власним розсудом.

3.Порядок придбання товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлений Покупцем наступними способами:

- самостійно на Сайті;

- за допомогою зв'язку з менеджером.

3.2. Після оформлення замовлення на e-mail Покупцеві відправляється рахунок, який підтверджує прийняття замовлення, із зазначенням найменувань вибраних товарів і загальної суми замовлення.

3.3 Після оформлення замовлення по телефону менеджер вказує суму та можливість забору товару.

3.4. При відсутності товару на складі менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний поінформувати про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти).

4.Доставка та передача товару

4.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, в узгодженому кількості і асортименті, здійснюється покупцем самостійно або доставкою транспортною компанією.

4.2. Відправка та доставка замовленого товару здійснюється в обумовлений з Покупцем терміни.

4.3. При механічних пошкодженнях посилки, для отримання гарантійного обміну Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра розкрити посилку і скласти акт.

 

Увійти

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart