Актуальні новини у нашому телеграм каналі t.me/smvape

Куріння — не дуже дешева звичка, яка влітає в копієчку кожному курцеві. Крім дірки в сімейному бюджеті, залежність від нікотину дарує додаткові «бонуси»:

  • проблеми з зубами,
  • ранковий кашель,
  • неприємний запах від одягу і волосся,
  • а ще зниження тривалості життя.

Кинути сигарети — завдання не з легких, адже нікотин це психостимулятор, значить, відмова від нього буде викликати стрес і дратівливість. Кожен курець в радіусі милі буде навіювати пристрасне бажання схопитися за запальничку. Потрібно відмовлятися від улюбленої звички чи достатньо знизити шкоду здоров'ю?

Вейпинг — краще в усьому

Електронні сигарети — тренд останніх років, але навколо них чимало забобонів і стереотипів. Вейпинг пропонує широкі можливості для будь-якого покупця. Молодим хлопцям і дівчатам придивляться сучасні яскраві сетапи, а старші люди оцінять моди і атомайзери преміального рівня, в яких якісна передача смаку поєднується з непомітним і стильним зовнішнім виглядом. Незважаючи на численні суперечки про шкоду ширяння, очевидним залишається той факт, що звичайні сигарети набагато шкідливіше. В рамках ширяння також можна знижувати шкоду: зменшувати кількість нікотину в рідинах, переходити на меншу потужність і витрата рідини. А ще звичайні сигарети і системи нагрівання тютюну гарантовано будуть дорожче електронного аналога. При бажанні більшу частину витратних елементів для вейпинга можна виготовляти самостійно: намотувати спіралі, змішувати рідини, що ще сильніше здешевить споживання нікотину і виключить.

Чому ми

Наш магазин відрізняється від рядового вейпшопа. Ми працюємо на ринку з 2017 року, крім широкого асортименту комплектуючих і аксесуарів для ширяння, якими зараз нікого не здивувати, у нас також є своя ремонтна майстерня для девайсів. Ми візьмемося за ремонт, незалежно від того, де був куплений боксмод , POD-система або стартовий набір, і повернемо вашу електронну сигарету до життя за цілком прийнятну суму. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам вирішувати будь-які проблеми і відповідати на всі питання про електронні сигаретах, ви можете це перевірити самостійно, прийшовши в наш магазин або подзвонивши нам по телефону, написавши в Вайбере, Телеграмі або в Директ в Инстаграме. У нас вас чекають помірні ціни і гідний вибір витратних матеріалів, запчастин та електронних сигарет з доставкою по Україні. Можлива оплата наложеним платежем. Якщо вам попався бракований товар, ми гарантуємо його повернення або обмін.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: