Актуальні новини у нашому телеграм каналі t.me/smvape

Стартовий набір Eleaf Ijust 3 Pro

  Стартовий набір Eleaf Ijust 3 Pro
   Розпродано
   00613
   1 090 грн.
   Стартовий набір Eleaf Ijust 3 Pro

   Стартовий набір Eleaf Ijust 3 Pro

   1 090 грн.
   Кількість :
   Розпродано

   Гарантія та повернення
   Доставка та оплата

   Eleaf iJust 3 Pro - Оновлена версія популярного стартового набору від компанії Eleaf.
   Набір складається з вже відомого вейперам бака на випарниках ELLO Duro і батарейного блоку з вбудованим акумулятором і платою, з можливістю регулювання вихідної потужності. Говорити про дизайн цього стартового набору не варто – це традиційний трубомод, відрізняється простотою використання і обслуговування. Особливість батарейного блоку в тому, що, на відміну від попередників, у ньому є можливість виставити робочу потужність. Комплектний бак ELLO Duro вже не раз використовувався компанією в стартових наборах, і встиг зарекомендувати себе з позитивної сторони.
   Батарейний блок iJust 3 Pro має вбудований акумулятор 3000 маг і міцний металевий корпус, покритий рельєфним візерунком.
   Діаметр пристрою – 25 мм, тому можна без особливих труднощів встановити інший бак або дрипку, так як формат коннектора класичний – 510.
   Трохи нижче посадкової площадки розташовується оперезана LED-індикатором кнопка Fire, а поруч на тому ж рівні – порт зарядки USB Type-C. На нижньому торці знаходиться регулятор потужності.
   Регулювання потужності, в діапазоні 30 - 75 Вт, здійснюється натисканням кнопки на торці мода. Натискання на кнопку дозволяє піднімати потужність 5 Ват, причому для того, щоб знизити потужність, доведеться пройти по колу.
   ELLO Duro – бак, який не раз використовувався компанією Eleaf у своїх пристроях, і він вже встиг сподобається багатьом вейперам, оскільки він простий у використанні і обслуговуванні, і здатний подарувати гарний смак і навал.
   У цьому баку використовуються змінні випарники серії HW, різноманітність яких дозволить вепйеру підібрати оптимальний варіант, в залежності від своїх уподобань (випарників різного опору і з різними нагрівальними елементами більше десятка). Виробник пропонує в комплекті два новий випарника HW-T2 і HW-M опором 0,2 0,15 Ом на сітці, які порадую своєї вкусопередачей і навалом.

   Основні характеристики Eleaf iJust 3 Pro:
   Матеріал: нержавіюча сталь;
   Розміри: 151 х 25 мм;
   Ємність акумулятора: 3000 мАч;
   Діапазон підтримуваного опору: 0.1 - 3.0 Ом;
   Вихідна потужність: 30 - 75 Вт;
   Регулювання потужності з кроком 5 Вт;
   Конектор: 510;
   Зарядка: порт Type-C 2 А;
   Вага: 157 г;
   Обсяг бака: 6.5 мл;
   Випарники: серії HW;
   Виробник: Eleaf

   Комплектація:
   1 х Eleaf iJust 3 Pro батарея
   1 х Eleaf ELLO Duro атомайзер
   1 x Випарник HW-M 0.15 Ом
   1 x Випарник HW-T2 0.2 Ом
   1 x Кабель USB Type-C
   1 х Ремкомплект
   Інструкція

   Країна виробник
   Китай
   Ємність акумулятора
   3000 мАч
   Обсяг атомайзера
   6,5 мл
   This product has no reviews!

   Boxed:

   Sticky Add To Cart

   Font: