Актуальні новини у нашому телеграм каналі t.me/smvape

POD система Suorin Shine Kit

  POD система Suorin Shine Kit
   Розпродано
   00659
   549 грн.
   POD система Suorin Shine Kit

   POD система Suorin Shine Kit

   549 грн.
   Кількість :
   Розпродано

   Гарантія та повернення
   Доставка та оплата

   Suorin Shine Pod Kit - компактна POD система від компанії Suorin.

   Електронна сигарета оснащена досить потужним акумулятором, працює на змінних картриджах з вбудованими випарниками для використання рідин на основі сольового нікотину.
   Дизайн під-системи гранично простий і звичний – це стандартний стік, але при цьому він оснащений дуже потужним для такого компактного розміру акумулятором.
   Одна з ключових особливостей Suorin Shine Pod Kit – це компактні розміри, складові всього 104 x 24 x 14 мм, тому ніяких складнощів і запитань з перенесенням вейпа не виникне. Девайс виконаний з алюмінієвого сплаву, тому має досить скромним вагою.
   Потужність Suorin Shine Pod Kit – 13 Ватів, і вона забезпечується вбудованим акумулятором ємністю 700 маг, що для такої компактної електронної сигарети просто відмінний показник. Заряджається акумулятор за допомогою стандартного роз'єму micro-USB, розташованого на нижньому торці пристрою.
   Для контролю рівня заряду акумулятора в нижній частині пристрою передбачений світлодіод, який змінює свій колір залежно від того, наскільки заряджена батарея.
   Suorin Shine Pod Kit має два способи активації кнопкою Fire, розташованої по центру пристрою і при затягуванні.
   При натисканні на Fire на випарник у картриджі подається максимальна потужність(залежить від рівня заряду АКБ), а при затяжці – постійна потужність.
   Картридж для Suorin Shine Pod Kit виконаний на основі стандартної спіралі і мають опір 1 Ом. У вбудованому випарнику використовується натуральний 100% бавовна, що не може не позначитися позитивно на вкусопередаче. Регулювання обдування відсутня.
   Утримується картридж в батарейному блоці за допомогою магнітів, тому процес заміна картриджів займає всього кілька секунд.


   Основні характеристики Suorin Shine Pod Kit:
   Розміри: 104 x 24 x 14 мм;
   Ємність: 700 мАч;
   Максимальна потужність: 13 Вт;
   Робоча напруга: 3.3 - 4.2;
   Обсяг картриджа: 2 мл;
   Виробник: Suorin

   Комплектація:
   1 х Suorin Shine Battery
   2 х Suorin Shine Cartridge 1.0 ом;
   1 х USB кабель
   Інструкція

   Країна виробник
   Китай
   Об'єм картриджа
   2 мл
   Ємність акумулятора
   700 мАч
   This product has no reviews!

   Boxed:

   Sticky Add To Cart

   Font: